• Lietuva

    Lietuva

  • Europa

    Europa

  • Rytų šalys

    Rytų šalys

Kontaktai

Norite paklausti? Parašykite

Mes esame nariai

  • Linava
  • Lineka

DIREKTORIUS
Dainius Abramavičius
Tel.: +370 5 204 51 77
El. paštas: dainius.a@daimanta.lt
Skype:  

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS
Gintautas Staškūnas
Tel.: +370 5 204 51 76
El. paštas: gintas@daimanta.lt
Skype: 


BUHALTERIJA

VYR. BUHALTERĖ
Birutė Kastravickienė
Tel.: +370 5 204 51 69
El. Paštas: birute@daimanta.lt

BUHALTERIS
Gediminas Abromonis
Tel.: +370 5 204 51 72
El. Paštas: gediminas@daimanta.lt

BUHALTERĖ
Lijana Švenčionienė
El. Paštas: lijana@daimanta.lt
 

 

TRANSPORTAS IR LOGISTIKA

DIREKTORIUS TRANSPORTUI
Eduardas Jakubynas
Tel.: +370 5 215 16 17
El. paštas: edas@daimanta.lt
Skype: 

VADYBININKAS
Robertas Vartavičius
Tel.: +370 5 233 63 51
El-paštas: robertas@daimanta.lt
Skype: 

VADYBININKAS
Kestutis Petrikonis
Tel.: +370 699 25895 
El-paštas: kestutis@daimanta.lt
Skype: 

 

 

 

 

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA TRANSPORTUI
Jolanta Vaicekauskienė
Tel.: +370 5 233 18 00
El. paštas: jolanta@daimanta.lt
Skype: 

VADYBININKAS
Vitalijus Okuško
Tel.: +370 5 239 56 27
El. paštas: vitalijus@daimanta.lt
Skype: 

VADYBININKĖ
Renata Staškūnienė
Tel.: +370 5 204 51 70
El. paštas: renata@daimanta.lt
Skype: 


REMONTAS IR TIEKIMAS 

TECHNIKOS DIREKTORIUS
Darius Pupkovas
Mob.: +370 685 47 225
El. Paštas: darius@daimanta.lt

 


ŽEMĖLAPIS


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

REKVIZITAI

UAB “DAIMANTA”

Liepkalnio g. 176, Vilnius LT-02121, Lietuva       
Įmonės k.: 120468865
PVM m.k.: LT100000004319
AB bankas “Swedbank”
Banko kodas 7300
A/s LT307300010087865317